АВТОСЕРВІС ПОЛТАВА+38 095 307 77 95

Київське Шосе 39-жпн-пт: 09:00-19:00сб-нд: за попередньою домовленістю

АДАМАНТ-СЕРВІСВи можете довірити нам своє авто

АВТОСЕРВІС ПОЛТАВА+38 095 307 77 95

Київське Шосе 39-жпн-пт: 09:00-19:00сб-нд: за попередньою домовленістю

АДАМАНТ-СЕРВІСВи можете довірити нам своє авто

Шиномонтаж Полтава

Пропонуємо Вам якісний шиномонтаж та балансування коліс на ТОП-обладнанні компанії HOFMANN. Здійснюємо ремонт проколів, рихтування, прокатку дисків тощо.Можемо працювати зі стальними та легкосплавними дисками діаметром до 24-х дюймів та гумою RUNFLAT. Працюємо лише з легковими автомобілями.

Weather Data Source: Полтава погода

ПРИ ВІДСУТНОСТІ ЕЛЕКТРИКИ ПРАЦЮЄМО ВІД ГЕНЕРАТОРУ

Найсучасніше обладнання для шиномонтажу в Полтаві!

Чому Вам варто звернутись саме до нашого шиномонтажу?

    Ми надаємо послуги з шиномонтажу найвищого класу.
    Використовуємо новітнє Італійське та Німецьке обладнання від компанії HOFMANN.
    Використовуємо тільки перевірені часом Європейські та Американські матеріали.
    У нас зручне місце розташування, окрема територія та закритий бокс на 4 пости - Вам не потрібно стояти на вулиці у спеку або мороз в очікуванні своєї черги.
    Постійно збільшуємо перелік надаваних послуг з автосервісу для Вашої зручності.

Шиномонтаж Полтава

шиномонтаж в полтаве недорого, шиномонтаж полтава відгуки

шиномонтаж, шиномонтаж полтава, шиномонтаж в полтаві, переобуть машину полтава, прокатка дисков полтава

ПОСЛУГИ З АВТОСЕРВІСУ

сто полтава

ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ ДВИГУНІВ

Здійснюємо ремонт двигунів різної складності:● капітальний ремонт двигуна;● ремонт або заміна головки блока ДВЗ;● заміна ременя/ланцюга ГРМ та натяжників;● регулювання, притирання, заміна клапанів, маслозйомних ковпачків;● ремонт або заміни турбіни;● заміна термостатів, водяної помпи тощо.

сто полтава

РЕМОНТ КОРОБОК ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ

Здійснюємо діагностику, обслуговування та ремонт МКПП та АКПП:● виявлення неспрвності у роботі КПП;● заміна мастила;● заміна підшипників, шестерень, ущільнень;● повна заміна КПП;● заміна комплекту зчеплення тощо.

сто полтава

ПЛАНОВЕ ТО АВТОМОБІЛЯ

Проводимо повне технічне обслуговування автомобіля:● заміна моторного мастила;● заміна фільтрів - паливного, масляного, повітряного;● заміна поліклинового ременя;● заміна охолоджуючої рідини;● заміна мастила в механічній та автоматичній трансмісії;● заміна гальмівної рідини тощо.

ремонт ходовой полтава

ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ АВТОМОБІЛЯ

Проводимо діагностику і ремонт ходової частини авто. Виконуємо ремонт або заміну: ● амортизаторів;● втулок стабілізаторів;● ШРУС-а та пильників;● важелів та шарових опор;● рульових тяг і наконечників;● опорних та ступічних підшипників тощо.

ремонт ходовой полтава

ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТ ГАЛЬМІВНОЇ СИСТЕМИ

Проводимо:● заміну передніх та задніх гальмівних дисків та колодок;● заміну гальмівної рідини;● заміну, чистку або ремонт супортів;● ремонт гальмівної магістралі;● усунення помилок в системі ABS;● заміну датчиків ABS тощо.

заправка кондиціонера авто полтава

ЗАПРАВКА КОНДИЦІОНЕРУ АВТО НАЙКРАЩОЮ СТАНЦІЄЮ TEXA

Виконуємо заправку автокондиціонера фреоном R134А та R1234YF в Полтаві преміум станцією TEXA KONFORT 780R. Омологація AUDI, BENTLEY, PORSCHE, MERCEDES, TOYOTA, BMW, LAMBORGHINI, LAND ROVER і т.д.

заправка кондиціонера авто полтава

АНТИБАКТЕРІАЛЬНА ОБРОБКА - ОЗОНУВАННЯ САЛОНУ

Пропонуємо чистку салону авто озоном, який видаляє більше 99% всіх бактерій, алергенів, вірусів, грибків, а також всі неприємні запахи на зразок сигаретного диму, цвілі, бензину тощо. Озонатор саме видаляє всі шкідливі мікроорганізми та запахи, а не просто маскує їх за допомогою приємного аромату.

шиномонтаж полтава - 7

ШИНОМОНТАЖ

Професійне обладнання від компанії HOFMANN і навички дозволяють нам працювати з дисками діаметром до 24-х дюймів та з будь-яким профілем шин включаючи Runflat.

шиномонтаж полтава - 8

3D БАЛАНСУВАННЯ КОЛІС НА НАЙКРАЩОМУ ОБЛАДНАННІ

Працюємо на одному з найкращих у світі балансувальних стендів від HOFMANN. Лазерне сканування диску і шини, автоматичне визначення всіх параметрів, лазерна діагностика і виявлення пошкоджень диска або шини.

шиномонтаж полтава - 9

РЕМОНТ ПРОКОЛІВ

Професійний ремонт проколів з використанням перевірених, високоякісних матеріалів європейського та американського виробництва.

шиномонтаж полтава - 10

РИХТОВКА ДИСКІВ

Сучасний високоякісний станок для рихтовки дисків Lotus дозволяє здійснювати прокатку та рихтовку будь-яких дисків до 22-х дюймів.

#StandWithUkraine

Підтримаймо Збройні Сили України!

Made with