АВТОСЕРВІС ПОЛТАВА+38 095 307 77 95

Київське Шосе 39-жпн-пт: 09:00-19:00сб-нд: за попередньою домовленістю

АДАМАНТ-СЕРВІСВи можете довірити нам своє авто

АВТОСЕРВІС ПОЛТАВА+38 095 307 77 95

Київське Шосе 39-жпн-пт: 09:00-19:00сб-нд: за попередньою домовленістю

АДАМАНТ-СЕРВІСВи можете довірити нам своє авто

Заправка автокондиціонера фреоном R134A та R1234YF в ПолтавіДезінфекція, обслуговування і ремонт системи конціонування

Пропонуємо заправку кондиціонера Вашого авто преміальною станцією TEXA KONFORT 780RНаша станція є ТОП-ом у лінійці станцій TEXA і омологована всіма найбільшими світовими виробниками авто: AUDI, BENTLEY, PORSCHE, MERCEDES-BENZ, TOYOTA, BMW, LAMBORGHINI, LAND ROVER і т.д.

ПРИ ВІДСУТНОСТІ ЕЛЕКТРИКИ ПРАЦЮЄМО ВІД ГЕНЕРАТОРУ

Основні переваги нашої станції для заправки автокондиціонерів:

Illustration

Запатентовані ємності станції для заправки кондиціонерів

Наша станція має запатентовані ємності для мастила та ультрафіолету. Лише в цій станції вирішено проблему того, що в стандартних ємностях, якими оснащені звичайні станції, мастило постійно контактує з повітрям і вбирає в себе вологу. Тому вже за 1-2 дні можна помітити, що у ємності мастило значно темніше, ніж свіже. Вода, яка потрапляє разом з мастилом у контур системи погано впливає на термін служби компресору. Наші ємності мають мембрану і станція самостійно вакумує їх при кожній заправці. Якщо порівнювати в грошах, то стандартна ємність коштує до 10 євро, а наша - 150 євро. 

Illustration

Точне зважування мастила та УФ при заправці

Станція має ваги на ємностях для мастила та ультрафіолету тому дозує все по грамах, а не по мілілітрах, як звичайні станції. Різниця в тому, що працюючи з різним мастилом, а мастило в звичайних авто і в гібридах та електрокарах часто відрізняється, оператор з легкістю може помилитись вказавши об'єм заправки. Забувши, про те що до цього він працював з мастилом іншої в'язкості і замість 15 грам Вам можуть заправить 50 грам, наприклад. На більшості станцій взагалі потрібно дивитись по поділках на ємності для заправки скільки мастила заправляти в авто. Це все людський фактор, який виключено в нашій станції і яка заправляє Ваш кондиціонер у автоматичному режимі.

Illustration

Автоматична промивка системи після кожної заправки кондиціонеру

Станція оснащена спеціальним пристроєм для очищення внутрішньої системи і окремо шлангів від попередньої заправки авто. За допомогою цієї функції можлива точна та якісна заправка Вашого кондиціонера, так як різні типи мастила та фреону не змішуються. Автоматичне промивання контурів триває близько хвилини і не займає багато часу.

Illustration

Заправка кондиціонера фреоном R1234YF

В Україні досі існує певний міф, що краще перезаправити кондиціонер авто фреоном R134 замість того, щоб заправляти дорогим R1234YF. Дійсно, поки що новий фреон значно дорожче ніж старий R134A, але якщо у Вас з заводу авто вийшло з новим фреоном і у Вас виникла потреба його дозаправити, то ніякої "космічної" ціни за заправку небуде. Станція викачує Ваш фреон з системи, фільтрує його, зважує і заправляє заново, а Ви сплачуєте лише різницю між вагою фреону, який викачала станція і тією вагою яку заправили відповідно норм Вашого автомобіля. Часто буває, що дозаправляється лише 100-200 грам холодоагенту і ця заправка виходить приблизно так-само як і заправляти систему з нуля старим фреоном. При цьому Ваш компресор кондиціонеру працюватиме з рідним фреоном і Ви не будете хвилюватись чи все з ним буде добре через пару років роботи з газом з яким він не призначений працювати. Часто спеціалісти, які пропонують заправити замість фреону R1234YF старий, дешевий R134A просто не мають обладнання, щоб дозаправити Вашу систему кондиціонеру новим типом холодоагенту тому і пропонують "альтернативу".

заправка кондиціонера авто, заправка конлиціонеру R134, заправка кондиціонера R1234YF, заправить кондиционер авто, заправка автокондиционера, проверка и заправка кондиционера авто

Illustration

АНТИБАКТЕРІАЛЬНА ОБРОБКА САЛОНУОЗОНУВАННЯ

Ми пропонуємо чистку салону авто озоном, який видаляє більше 99% всіх бактерій, алергенів, вірусів, грибків тощо. У роботі використовуємо сертифіковане Італійське обладнання – озонатор, який видаляє неприємні запахи на зразок сигаретного диму, цвілі, бензину тощо. Озонатор саме видаляє всі шкідливі мікроорганізми та запахи, а не просто маскує їх за допомогою приємного аромату, як це роблять засоби, що продаються для розпилення у салоні.Рекомендується проводити озонування салону авто 1 раз на рік.

заправка кондиціонера авто, заправка конлиціонеру R134, заправка кондиціонера R1234YF, заправить кондиционер авто, заправка автокондиционера, проверка и заправка кондиционера авто

обслуживание кондиционера автомобиля, діагностика кондиціонеру авто, облсуговування автокондиціонеру, Полтава, R1234YF, R134, заправка кондиціонеру електромобіля, заправка кондиціонера гібрида

ПОСЛУГИ З АВТОСЕРВІСУ

сто полтава

ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ ДВИГУНІВ

Здійснюємо ремонт двигунів різної складності:● капітальний ремонт двигуна;● ремонт або заміна головки блока ДВЗ;● заміна ременя/ланцюга ГРМ та натяжників;● регулювання, притирання, заміна клапанів, маслозйомних ковпачків;● ремонт або заміни турбіни;● заміна термостатів, водяної помпи тощо.

сто полтава

РЕМОНТ КОРОБОК ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ

Здійснюємо діагностику, обслуговування та ремонт МКПП та АКПП:● виявлення неспрвності у роботі КПП;● заміна мастила;● заміна підшипників, шестерень, ущільнень;● повна заміна КПП;● заміна комплекту зчеплення тощо.

сто полтава

ПЛАНОВЕ ТО АВТОМОБІЛЯ

Проводимо повне технічне обслуговування автомобіля:● заміна моторного мастила;● заміна фільтрів - паливного, масляного, повітряного;● заміна поліклинового ременя;● заміна охолоджуючої рідини;● заміна мастила в механічній та автоматичній трансмісії;● заміна гальмівної рідини тощо.

ремонт ходовой полтава

ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ АВТОМОБІЛЯ

Проводимо діагностику і ремонт ходової частини авто. Виконуємо ремонт або заміну: ● амортизаторів;● втулок стабілізаторів;● ШРУС-а та пильників;● важелів та шарових опор;● рульових тяг і наконечників;● опорних та ступічних підшипників тощо.

ремонт ходовой полтава

ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТ ГАЛЬМІВНОЇ СИСТЕМИ

Проводимо:● заміну передніх та задніх гальмівних дисків та колодок;● заміну гальмівної рідини;● заміну, чистку або ремонт супортів;● ремонт гальмівної магістралі;● усунення помилок в системі ABS;● заміну датчиків ABS тощо.

заправка кондиціонера авто полтава

ЗАПРАВКА КОНДИЦІОНЕРУ АВТО НАЙКРАЩОЮ СТАНЦІЄЮ TEXA

Виконуємо заправку автокондиціонера фреоном R134А та R1234YF в Полтаві преміум станцією TEXA KONFORT 780R. Омологація AUDI, BENTLEY, PORSCHE, MERCEDES, TOYOTA, BMW, LAMBORGHINI, LAND ROVER і т.д.

заправка кондиціонера авто полтава

АНТИБАКТЕРІАЛЬНА ОБРОБКА - ОЗОНУВАННЯ САЛОНУ

Пропонуємо чистку салону авто озоном, який видаляє більше 99% всіх бактерій, алергенів, вірусів, грибків, а також всі неприємні запахи на зразок сигаретного диму, цвілі, бензину тощо. Озонатор саме видаляє всі шкідливі мікроорганізми та запахи, а не просто маскує їх за допомогою приємного аромату.

шиномонтаж полтава - 7

ШИНОМОНТАЖ

Професійне обладнання від компанії HOFMANN і навички дозволяють нам працювати з дисками діаметром до 24-х дюймів та з будь-яким профілем шин включаючи Runflat.

шиномонтаж полтава - 8

3D БАЛАНСУВАННЯ КОЛІС НА НАЙКРАЩОМУ ОБЛАДНАННІ

Працюємо на одному з найкращих у світі балансувальних стендів від HOFMANN. Лазерне сканування диску і шини, автоматичне визначення всіх параметрів, лазерна діагностика і виявлення пошкоджень диска або шини.

шиномонтаж полтава - 9

РЕМОНТ ПРОКОЛІВ

Професійний ремонт проколів з використанням перевірених, високоякісних матеріалів європейського та американського виробництва.

шиномонтаж полтава - 10

РИХТОВКА ДИСКІВ

Сучасний високоякісний станок для рихтовки дисків Lotus дозволяє здійснювати прокатку та рихтовку будь-яких дисків до 22-х дюймів.

#StandWithUkraine

Підтримаймо Збройні Сили України!

Made with